KALENDER 2024

DatumKlockslagHändelseÅlderAktivitetSpeltidPlatsSpelformDomare
2024-05-2317:00-18:30TräningF11Träning F11BHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08DHel plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13EHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13FHel plan
17:15TräningsmatchP13Hittarps IK - BK Bosna3 X 20EHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:00P9 Nordvästra vit, vårP15Allerums GIF blå - Hittarps IK svart3 X 10Ryvallen A-plan 5-manna 1Halv plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11DHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12EHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12FHel plan
19:30-21:00TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UDHel plan
2024-05-2410:00-11:30TräningGLTräning GLEHel plan
16:00-17:30TräningInspirationsträningTräning InspirationsträningDHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:30P15 Nordvästra A, vårP09Hittarps IK röd - Råå IF röd3 X 20CHel plan
19:00Division 1 Herr J Skåne Norra, vårHerr SenIF Lödde gul - Hittarps IK 12 X 45Tolvans IP B-plan 11-mannaHel plan
2024-05-2509:00-10:30TräningF/P17Träning F/P17CHalv plan
09:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningFP18Träning FP18DHalv plan
09:00-10:30TräningFP19Träning FP19AHel plan
09:00-10:30TräningP/F16Träning P/F16CHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12EHel plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12FHel plan
09:00-10:30TräningP14Träning P14BHalv plan
09:00-10:30TräningP15Träning P15DHalv plan
10:00F13 Nordvästra B, vårF11Hjärnarps GIF - Hittarps IK3 X 20Hjärnarpsvallen B-plan 9-mannaHalv plan
10:00F11 Nordvästra C2, vårF12/13Ödåkra IF - Hittarps IK3 X 15Toftavallen B-plan 7-manna 2Halv plan
10:00F10 Nordvästra B, vårF14/15Eskilsminne IF blå - Hittarps IK gul3 X 15Västergårds IP 6, 7-mannaHalv plan
10:00P14 Nordvästra C2, vårP10Stattena IF - Hittarps IK vit3 X 20Olympiafältet Plan 8 9-mannaHalv plan
10:00P13 Nordvästra B1, vårP11Vedby/Rönne IF röd - Hittarps IK svart3 X 20Vedby IP A-planHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10DHalv plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10DHalv plan
10:30P12 Nordvästra A, vårP12Eskilsminne IF lila - Hittarps IK gul3 X 15Västergårds IP 2, 7-mannaHalv plan
11:00-12:30Egen aktivitetGatulaget TurneringBHel plan
11:00-14:00Egen aktivitetGatulaget TurneringCHel plan
11:00F16 Norra, vårDam URåå IF - Hittarps IK2 X 45Hedens IP, Helsingborg plan 5Hel plan
11:00F9 Nordvästra röd, vår (nybörjare)F14/15Hittarps IK Vit - Vikens IK3 X 15GHalv plan
11:00F9 Nordvästra gul, vårF14/15Hittarps IK - Skäldervikens IF blå3 X 15HHalv plan
11:00P11 Nordvästra C2, vårP13Hittarps IK Vit - Gantofta IF3 X 15EHalv plan
11:00P10 Nordvästra B1, vårP14Hittarps IK blå - Höganäs BK röd3 X 15FHalv plan
11:30P16 Nordvästra, vårP08Perstorp Bälinge IK - Hittarps IK2 X 40Uggleplan, Perstorp C-planHel plan
12:00Div 2 Västra Götaland, herr 2024Herr SenHittarps IK - Jonsereds IF2 X 45AHel plan
12:00P13 Nordvästra C3, vårP11Borstahusens BK blå - Hittarps IK röd3 X 20Ulkavallen IP konstgräs 7-manna 2Halv plan
13:00P14 Nordvästra B, vårP10Hittarps IK röd - Åstorps FF blå3 X 20DHalv plan
13:00P13 Nordvästra A, vårP11Snöstorp Nyhem FF - Hittarps IK vit3 X 20Skedalaheds IP 5Halv plan
13:00P12 Nordvästra C2, vårP12Hittarps IK vit - Össjö IS3 X 15FHalv plan
13:00P10 Nordvästra C3, vårP14Hittarps IK svart - Råå IF ljusblå3 X 15EHalv plan
15:00F12 Nordvästra C2, vårF12/13Hittarps IK vit - Eskilsminne IF randig3 X 15EHalv plan
15:00P14 Nordvästra A, vårP10Hittarps IK svart - Eskilsminne IF gul3 X 20DHalv plan
15:00P11 Nordvästra B3, vårP13Hittarps IK röd - IF Lödde gul3 X 15FHalv plan
16:00F17 Skåneserie, vårDam UHittarps IK - Lunds BK2 X 45CHel plan
2024-05-26F14 Nordvästra C2, vårF10Båstads GIF svart - Hittarps IK svart3 X 25Halv plan
09:00P10 Nordvästra B3, vårP14Spanska Akademin FF - Hittarps IK gul3 X 15Filborna IP 4, 9-mannaHalv plan
09:00P9 Nordvästra lila, vårP15Hittarps IK blå - Högaborgs BK3 X 10HHalv plan
10:00P12 Nordvästra B1, vårP12Munka Ljungby IF blå - Hittarps IK svart3 X 15Munka IP C-plan 7-manna 1Halv plan
10:00P10 Nordvästra B2, vårP14Råå IF svart - Hittarps IK röd3 X 15Råå IP B-plan 7-mannaHalv plan
10:00P10 Nordvästra D, vårP14Borstahusens BK rosa - Hittarps IK vit3 X 15Ulkavallen IP konstgräs 7-manna 2Halv plan
10:30F14 Nordvästra C1, vårF10Stattena IF vit - Hittarps IK röd3 X 25Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-mannaHalv plan
10:30P12 Nordvästra B2, vårP12BK Fram - Hittarps IK röd3 X 15Exercisfältet D-planHalv plan
11:00F12 Nordvästra B, vårF12/13Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart3 X 15Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2Halv plan
11:00P14 Skåneserie Norra, vårP10Hittarps IK - Höganäs BK3 X 20DHalv plan
11:00P11 Nordvästra B2, vårP13Hittarps IK svart - Högaborgs BK randig3 X 15EHalv plan
11:00P9 Nordvästra svart, vårP15Hittarps IK vit - Fortuna FF vit3 X 10GHalv plan
11:00P9 Nordvästra röd, vårP15Hittarps IK gul - Eskilsminne IF orange3 X 10HHalv plan
12:00P9 Nordvästra grön, vårP15Helsingborgs IF vit - Hittarps IK röd3 X 10Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1Halv plan
13:00F14 Skåneserie, vårF10Hittarps IK - Trelleborgs FF3 X 25DHalv plan
13:00F10 Nordvästra B, vårF14/15Landskrona BoIS - Hittarps IK blå3 X 15Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1Halv plan
13:00P11 Nordvästra A, vårP13Hittarps IK Gul - Hittarps IK Blå3 X 15FHalv plan
14:00Division 2 Dam Västra Götaland Dam SenVarbergs BoIS FC - Hittarps IK2 X 45PåskbergsvallenHel plan
14:00Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår Herr UÅstorps FF - Hittarps IK 22 X 45Bjärshögs IP KonstgräsHel plan
15:00P16 Skåneserie B, vårP08Hittarps IK - Kävlinge Harrie FF2 X 40CHel plan
15:00P15 Skåneserie B, vårP09BK Olympic grön - Hittarps IK3 X 20Lindängens IP, Malmö konstgräs 2Hel plan
15:00P13 Nordvästra A, vårP11Hittarps IK vit - Snöstorp Nyhem FF3 X 20DHalv plan
2024-05-2717:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP11Träning P11DHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13BHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHalv plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHalv plan
18:30-19:45TräningDam UTräning Dam UDHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHel plan
2024-05-2817:00-18:30TräningF11Träning F11DHel plan
17:00-18:30TräningP09Träning P09CHel plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14EHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14FHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10CHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15EHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15FHel plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10DHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHel plan
19:30-21:00TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
2024-05-2917:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14DHel plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15BHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10DHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UAHel plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13EHel plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13FHel plan
19:00F17 Skåneserie, vårDam ULilla Torg FF - Hittarps IK2 X 45Mariedals IP A-planHel plan
19:00TräningsmatchP08Hittarps IK - FC Rosengård 19172 X 45CHel plan
19:00P14 Nordvästra B, vårP10Hittarps IK röd - Allerums GIF3 X 20BHel planOlle Ageberg (070-842 33 55)
Joshua Nilsson (076-634 44 29)
19:00TräningsmatchP12Hittarps IK - Hyllie IK3 X 25DHalv plan
2024-05-3017:00-18:30TräningF11Träning F11BHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08DHel plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13EHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13FHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UDHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12EHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12FHel plan
19:00-20:15TräningP09Träning P09CHel plan
19:30-21:00TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UDHel plan
2024-05-3116:00-17:30TräningInspirationsträningTräning InspirationsträningDHel plan
16:30-18:30TräningF11Träning F11BHel plan
17:30P10 Nordvästra B2, vårP14Hittarps IK röd - Vikens IK blå3 X 15FHalv plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:00Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår Herr UHittarps IK 2 - Eskilsminne IF 22 X 45CHel plan
18:30P15 Skåneserie B, vårP09Hittarps IK - IF Lödde3 X 20DHel plan
2024-06-0109:00-10:30TräningF/P17Träning F/P17CHalv plan
09:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningFP18Träning FP18DHalv plan
09:00-10:30TräningFP19Träning FP19AHel plan
09:00-10:30TräningP/F16Träning P/F16CHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12EHel plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12FHel plan
09:00-10:30TräningP14Träning P14BHalv plan
09:00P9 Nordvästra röd, vårP15Åstorps FF blå - Hittarps IK gul3 X 10Bjärshögs IP KonstgräsHalv plan
09:00-10:30TräningP15Träning P15DHalv plan
10:00F12 Nordvästra C2, vårF12/13Billesholms IK - Hittarps IK vit3 X 15Norrlyckan A-plan 7-manna 1Halv plan
10:00P14 Skåneserie Norra, vårP10IK Wormo - Hittarps IK3 X 20Exercisfältet B-plan 9-mannaHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10DHalv plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10DHalv plan
11:00Skåneligan (7m7) Herr Nordvästra, vår GLHittarps IK - IK Wormo2 X 45FHel plan
11:00P16 Nordvästra, vårP08Hittarps IK - Svalövs BK gul2 X 40CHel plan
11:00P12 Nordvästra B1, vårP12Hittarps IK svart - Eskilsminne IF randig3 X 15EHalv plan
11:00P10 Nordvästra B1, vårP14Vikens IK svart - Hittarps IK blå3 X 15Vikvalla D-planHalv plan
11:30P11 Nordvästra B2, vårP13Eskilsminne IF randig - Hittarps IK svart3 X 15Västergårds IP 6, 7-mannaHalv plan
13:00F16 Norra, vårDam UHittarps IK - Vikens IK2 X 45DHel plan
13:00F12 Nordvästra B, vårF12/13Hittarps IK svart - Fortuna FF röd3 X 15EHalv plan
13:00F10 Nordvästra B, vårF14/15Hittarps IK blå - Eskilsminne IF gul3 X 15FHalv plan
13:00-14:30TräningHerr SenTräning Herr SenCHel plan
13:00P13 Nordvästra C3, vårP11Hittarps IK röd - Fortuna FF svart3 X 20BHalv plan
14:00F14 Skåneserie, vårF10Ystads IF FF - Hittarps IK3 X 25Sandskogens IP D-plan 9-mannaHalv plan
15:00F14 Nordvästra C1, vårF10Hittarps IK röd - Eskilsminne IF gul3 X 25DHalv plan
15:00P11 Nordvästra A, vårP13Hittarps IK Blå - Eskilsminne IF lila3 X 15FHalv plan
15:00P10 Nordvästra D, vårP14Hittarps IK vit - Allerums GIF vit3 X 15EHalv plan
16:00Division 1 Herr J Skåne Norra, vårHerr SenHittarps IK 1 - Veberöds AIF2 X 45CHel plan
2024-06-02P13 Nordvästra A, vårP11Eskilsminne IF gul - Hittarps IK vit3 X 20Halv plan
09:00P8 Nordvästra blå, vårP/F16Hittarps IK svart - Åstorps FF vit3 X 10HHalv plan
09:00P10 Nordvästra C3, vårP14Helsingborgs IF vit - Hittarps IK svart3 X 15Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2Halv plan
09:00P9 Nordvästra grön, vårP15Hittarps IK röd - Svalövs BK gul3 X 10GHalv plan
10:00F9 Nordvästra gul, vårF14/15Ödåkra IF röd - Hittarps IK3 X 15Toftavallen B-plan 5-mannaHalv plan
10:00F9 Nordvästra röd, vår (nybörjare)F14/15Eskilsminne IF blå - Hittarps IK Vit3 X 15Västergårds IP 12, 5-mannaHalv plan
10:00F8 Nordvästra blå, vår (nybörjare)P/F16Fortuna FF - Hittarps IK3 X 10Rydebäcks IP, gräsplan 5-mannaHalv plan
10:00P12 Nordvästra C2, vårP12Ödåkra IF - Hittarps IK vit3 X 15Toftavallen C-plan 7-manna 1Halv plan
10:00P11 Nordvästra B3, vårP13BK Fram vit - Hittarps IK röd3 X 15Exercisfältet E-fältet 7-manna 1Halv plan
10:00P9 Nordvästra svart, vårP15Dösjöbro IF 2 - Hittarps IK vit3 X 10Dösjöbro IP C-plan 5-mannaHalv plan
10:30P14 Nordvästra A, vårP10BK Astrio 1 - Hittarps IK svart3 X 20Söndrums IP CHalv plan
10:45P11 Nordvästra A, vårP13Helsingborg City FC - Hittarps IK Gul3 X 15Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1Halv plan
11:00F11 Nordvästra C2, vårF12/13Hittarps IK - Gantofta IF blå3 X 15EHalv plan
11:00P8 Nordvästra grön, vårP/F16Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF svart3 X 10GHalv plan
11:00P16 Skåneserie B, vårP08Eskilsminne IF 1 - Hittarps IK2 X 40Västergårds IP 7, konstgräsHel plan
11:00P14 Nordvästra B, vårP10Råå IF svart - Hittarps IK röd3 X 20Hedens IP, Helsingborg plan 5, 9-mannaHalv plan
11:00P13 Nordvästra B1, vårP11Hittarps IK svart - Skäldervikens IF vit3 X 20DHalv plan
11:00P10 Nordvästra B3, vårP14Hittarps IK gul - Borstahusens BK blå3 X 15FHalv plan
11:00P9 Nordvästra vit, vårP15Hittarps IK svart - Eskilsminne IF lila3 X 10HHalv plan
11:00P9 Nordvästra lila, vårP15Råå IF ljusblå - Hittarps IK blå3 X 10Råå IP C-plan 5-mannaHalv plan
12:00Division 2 Dam Västra Götaland Dam SenFC Staffanstorp - Hittarps IK2 X 45Staffansvallen A-planHel plan
12:00P11 Nordvästra C2, vårP13Kullavägens BK Vit - Hittarps IK Vit3 X 15Norrvalla IP, Helsingborg plan 8Halv plan
13:00F10 Nordvästra B, vårF14/15Hittarps IK gul - Landskrona BoIS3 X 15EHalv plan
13:00P14 Nordvästra C2, vårP10Hittarps IK vit - Högaborgs BK3 X 20DHalv plan
13:00P13 Nordvästra A, vårP11Hittarps IK vit - Helsingborg City FC3 X 20CHalv plan
13:00P12 Nordvästra A, vårP12Hittarps IK gul - Helsingborg City FC3 X 15BHalv plan
13:00P12 Nordvästra B2, vårP12Hittarps IK röd - Helsingborgs IF blå3 X 15FHalv plan
15:00F14 Nordvästra C2, vårF10Hittarps IK svart - Billesholms IK3 X 25CHalv plan
15:00F13 Nordvästra B, vårF11Hittarps IK - Vikens IK3 X 20DHalv plan
15:00P15 Nordvästra A, vårP09Nosaby IF 1 - Hittarps IK röd3 X 20Nya Vallbjörka C-planHel plan
17:00F17 Skåneserie, vårDam UKristianstads DFF - Hittarps IK2 X 45Kristianstads Arenaområde konstgräs 1Hel plan
17:00Div 2 Västra Götaland, herr 2024Herr SenQviding FIF - Hittarps IK2 X 45Valhalla 1 KonstgräsHel plan
2024-06-0317:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP11Träning P11DHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13BHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHalv plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHalv plan
18:30-19:45TräningDam UTräning Dam UDHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHel plan
2024-06-0417:00-18:30TräningF11Träning F11DHel plan
17:00-18:30TräningP09Träning P09CHel plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14EHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14FHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10CHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15EHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15FHel plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10DHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHel plan
19:30-21:00TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
2024-06-0517:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14DHel plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15BHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10DHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13EHel plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13FHel plan
2024-06-0611:00P14 Nordvästra C2, vårP10Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit3 X 20Fridhemsparken, Ängelholm KonstgräsHalv plan
17:00-18:30TräningF11Träning F11BHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08DHel plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13EHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13FHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11DHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12EHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12FHel plan
18:30P11 Nordvästra A, vårP13Alegria FK svart - Hittarps IK Blå3 X 15Aspavallen A-plan 7-mannaHalv plan
19:30-21:00TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UDHel plan
2024-06-0716:00-17:30TräningInspirationsträningTräning InspirationsträningDHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:30P12 Nordvästra B2, vårP12Teckomatorps SK - Hittarps IK röd3 X 15Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1Halv plan
19:00P12 Nordvästra B1, vårP12Ekets GoIF - Hittarps IK svart3 X 15Ryavallen C-plan 7-manna 1Halv plan
2024-06-0809:00-10:30TräningF/P17Träning F/P17CHalv plan
09:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningFP18Träning FP18DHalv plan
09:00-10:30TräningFP19Träning FP19AHel plan
09:00-10:30TräningP/F16Träning P/F16CHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12EHel plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12FHel plan
09:00P12 Nordvästra C2, vårP12Höganäs BK röd - Hittarps IK vit3 X 15Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-mannaHalv plan
09:00-10:30TräningP14Träning P14BHalv plan
09:00-10:30TräningP15Träning P15DHalv plan
10:00P10 Nordvästra D, vårP14Billesholms GIF - Hittarps IK vit3 X 15Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1Halv plan
10:00P9 Nordvästra svart, vårP15Ödåkra IF grön - Hittarps IK vit3 X 10Toftavallen B-plan 5-mannaHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10DHalv plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10DHalv plan
11:00F10 Nordvästra B, vårF14/15Hittarps IK gul - Eskilsminne IF gul3 X 15FHalv plan
11:00P15 Skåneserie B, vårP09Hässleholms IF - Hittarps IK3 X 20Österås IP B-planHel plan
11:00P14 Skåneserie Norra, vårP10Hittarps IK - Eskilsminne IF3 X 20CHalv plan
11:00P14 Nordvästra B, vårP10Svalövs BK gul - Hittarps IK röd3 X 20Svalövs IP A-planHalv plan
11:00TräningsmatchP13Hittarps IK - Malmö FF3 X 20EHalv plan
11:00P9 Nordvästra grön, vårP15Åstorps FF vit - Hittarps IK röd3 X 10Bjärshögs IP KonstgräsHalv plan
11:00P9 Nordvästra vit, vårP15Helsingborg Östra IF - Hittarps IK svart3 X 10Bållevi A-plan 5-mannaHalv plan
11:15P10 Nordvästra B2, vårP14Ängelholms FF blå - Hittarps IK röd3 X 15Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2Halv plan
12:00F12 Nordvästra B, vårF12/13Landskrona BoIS svart - Hittarps IK svart3 X 15Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 2Halv plan
13:00F14 Nordvästra C2, vårF10Hittarps IK svart - Ljungbyheds IF3 X 25CHalv plan
13:00Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår Herr UIlyrien IF - Hittarps IK 22 X 45Toftavallen A-planHel plan
13:00P13 Nordvästra B1, vårP11Vejby IF orange - Hittarps IK svart3 X 20Vejby IP B-plan 9-mannaHalv plan
13:00P11 Nordvästra C2, vårP13Hittarps IK Vit - Ängelholms FF blå3 X 15EHalv plan
15:00P16 Skåneserie B, vårP08FC Bellevue - Hittarps IK2 X 40Mellanhedens IP A-planHel plan
15:00P13 Nordvästra A, vårP11Hittarps IK vit - BK Astrio3 X 20DHalv plan
15:00P11 Nordvästra B3, vårP13Hittarps IK röd - Ödåkra IF3 X 15FHalv plan
16:00F17 Skåneserie, vårDam UHittarps IK - Åhus IF2 X 45CHel plan
2024-06-09Skåneligan (7m7) Herr Nordvästra, vår GLBilleberga GIF - Hittarps IK2 X 45Hel plan
09:00F9 Nordvästra gul, vårF14/15Hittarps IK - Höganäs BK blå3 X 15GHalv plan
09:00P12 Nordvästra A, vårP12Höganäs BK vit - Hittarps IK gul3 X 15Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-mannaHalv plan
09:00P9 Nordvästra lila, vårP15Hittarps IK blå - Landskrona BoIS vit3 X 10HHalv plan
10:00F13 Nordvästra B, vårF11Eskilsminne IF - Hittarps IK3 X 20Västergårds IP 7, konstgräsHalv plan
10:00P10 Nordvästra B3, vårP14Dösjöbro IF vit - Hittarps IK gul3 X 15Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1Halv plan
11:00F11 Nordvästra C2, vårF12/13Hittarps IK - Asmundtorps IF3 X 15EHalv plan
11:00P15 Nordvästra A, vårP09Hittarps IK röd - Landskrona BoIS vit3 X 20CHel plan
11:00P14 Nordvästra A, vårP10Hittarps IK svart - Åstorps FF vit3 X 20DHalv plan
11:00P13 Nordvästra C3, vårP11Allerums GIF - Hittarps IK röd3 X 20Ryvallen A-plan 9-mannaHalv plan
11:00P11 Nordvästra A, vårP13Hittarps IK Gul - Helsingborgs IF3 X 15FHalv plan
11:00P10 Nordvästra B1, vårP14Åstorps FF vit - Hittarps IK blå3 X 15Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1Halv plan
12:00Division 2 Dam Västra Götaland Dam SenHittarps IK - Göteborgs FF2 X 45AHel plan
12:00F14 Nordvästra C1, vårF10Borstahusens BK - Hittarps IK röd3 X 25Ulkavallen IP B-planHalv plan
13:00F14 Skåneserie, vårF10Hittarps IK - Malmö FF3 X 25DHalv plan
13:00F12 Nordvästra C2, vårF12/13Fortuna FF svart - Hittarps IK vit3 X 15Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1Halv plan
13:00F10 Nordvästra B, vårF14/15Hittarps IK blå - Råå IF orange3 X 15FHalv plan
14:30Division 1 Herr J Skåne Norra, vårHerr SenStaffanstorp United FC - Hittarps IK 12 X 45Staffansvallen Plan 2, KonstgräsHel plan
15:00F16 Norra, vårDam UIfö Bromölla IF - Hittarps IK2 X 45Strandängens IP B-planHel plan
15:00P13 Nordvästra A, vårP11Hittarps IK vit - Eskilsminne IF gul3 X 20FHalv plan
15:00P11 Nordvästra B2, vårP13Hittarps IK svart - Allerums GIF3 X 15EHalv plan
16:00Div 2 Västra Götaland, herr 2024Herr SenHittarps IK - BK Astrio2 X 45AHel plan
2024-06-1017:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP11Träning P11DHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13BHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHalv plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHalv plan
18:30-19:45TräningDam UTräning Dam UDHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHel plan
19:00P16 Nordvästra, vårP08Ekets GoIF - Hittarps IK2 X 40Örkelljunga IP A-planHel plan
2024-06-1117:00-18:30TräningF11Träning F11DHel plan
17:00-18:30TräningP09Träning P09CHel plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14EHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14FHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10CHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15EHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15FHel plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10DHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHel plan
19:30-21:00TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
2024-06-1217:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14DHel plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15BHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10DHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13EHel plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13FHel plan
19:00Division 2 Dam Västra Götaland Dam SenVästra Karups IF - Hittarps IK2 X 45Västra Karups IP A-planHel plan
2024-06-1317:00-18:30TräningF11Träning F11BHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08DHel plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13EHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13FHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11DHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12EHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12FHel plan
19:30-21:00TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UDHel plan
2024-06-1416:00-17:30TräningInspirationsträningTräning InspirationsträningDHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:00P11 Nordvästra A, vårP13IK Wormo blå - Hittarps IK Gul3 X 15Exercisfältet E-fältet 7-manna 2Halv plan
2024-06-1509:00-10:30TräningF/P17Träning F/P17CHalv plan
09:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningFP18Träning FP18DHalv plan
09:00-10:30TräningFP19Träning FP19AHel plan
09:00-10:30TräningP/F16Träning P/F16CHalv plan
09:00F8 Nordvästra blå, vår (nybörjare)P/F16Hittarps IK - Västra Karups IF3 X 10HHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12EHel plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12FHel plan
09:00-10:30TräningP14Träning P14BHalv plan
09:00-10:30TräningP15Träning P15DHalv plan
10:00P13 Nordvästra A, vårP11Råå IF röd - Hittarps IK vit3 X 20Hedens IP, Helsingborg plan 6, 9-mannaHalv plan
10:00P11 Nordvästra B2, vårP13Åstorps FF vit - Hittarps IK svart3 X 15Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1Halv plan
10:00P9 Nordvästra lila, vårP15Ödåkra IF vit - Hittarps IK blå3 X 10Toftavallen B-plan 5-mannaHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10DHalv plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10DHalv plan
10:30P14 Nordvästra A, vårP10Fortuna FF röd - Hittarps IK svart3 X 20Örbyvallen A-plan 9-mannaHalv plan
11:00F12 Nordvästra B, vårF12/13Hittarps IK svart - Vejby IF3 X 15FHalv plan
11:00P16 Nordvästra, vårP08Hittarps IK - Allerums GIF2 X 40CHel plan
11:00P15 Nordvästra A, vårP09Vejby IF orange - Hittarps IK röd3 X 20Vejby IP A-PlanHel plan
11:00P14 Skåneserie Norra, vårP10Helsingborgs IF - Hittarps IK3 X 20Olympiafältet Plan 8 9-mannaHalv plan
11:00TräningsmatchP12Hittarps IK - BK Olympic3 X 20BHalv plan
11:00P10 Nordvästra C3, vårP14Hittarps IK svart - Helsingborgs AIS3 X 15EHalv plan
12:00F11 Nordvästra C2, vårF12/13Höganäs BK - Hittarps IK3 X 15Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-mannaHalv plan
12:00F9 Nordvästra gul, vårF14/15Helsingborgs IF - Hittarps IK3 X 15Norrvalla IP, Helsingborg Plan 10, 5-mannaHalv plan
13:00F16 Norra, vårDam UHittarps IK - Högaborgs BK (9m9)2 X 45CHel plan
13:00Div 2 Västra Götaland, herr 2024Herr SenLandvetter IS - Hittarps IK2 X 45Landvetter IP A-planHel plan
13:00P13 Nordvästra B1, vårP11Hittarps IK svart - Strövelstorps GoIF3 X 20BHalv plan
13:00P13 Nordvästra A, vårP11Helsingborg City FC - Hittarps IK vit3 X 20Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 9-mannaHalv plan
13:00P12 Nordvästra C2, vårP12Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF3 X 15EHalv plan
13:00P10 Nordvästra D, vårP14Hittarps IK vit - Röstånga IS3 X 15FHalv plan
15:00F13 Nordvästra B, vårF11Hittarps IK - Ödåkra IF3 X 20DHalv plan
15:00P12 Nordvästra B2, vårP12Hittarps IK röd - Landskrona BoIS svart3 X 15FHalv plan
15:00P10 Nordvästra B2, vårP14Hittarps IK röd - Dösjöbro IF röd3 X 15EHalv plan
16:00Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår Herr UHittarps IK 2 - Högaborgs BK2 X 45CHel plan
2024-06-16P8 Nordvästra grön, vårP/F16Kågeröds BoIF - Hittarps IK vit3 X 10Halv plan
09:00P9 Nordvästra grön, vårP15Hittarps IK röd - Eskilsminne IF grön3 X 10HHalv plan
10:00F10 Nordvästra B, vårF14/15Råå IF orange - Hittarps IK gul3 X 15Hedens IP, Helsingborg plan 2AHalv plan
11:00P15 Skåneserie B, vårP09Hittarps IK - Staffanstorp United FC3 X 20CHel plan
11:00P14 Nordvästra C2, vårP10Hittarps IK vit - Gantofta IF3 X 20DHalv plan
11:00P11 Nordvästra B3, vårP13Landskrona BoIS vit - Hittarps IK röd3 X 15Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1Halv plan
11:00P10 Nordvästra B1, vårP14Hittarps IK blå - Vejby IF blå3 X 15EHalv plan
11:00P9 Nordvästra svart, vårP15Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF vit3 X 10GHalv plan
11:00P9 Nordvästra röd, vårP15Hittarps IK gul - Hjärnarps GIF vit3 X 10HHalv plan
12:30F14 Skåneserie, vårF10Borgeby FK - Hittarps IK3 X 25Borgeby IP B-plan 9-mannaHalv plan
13:00F17 Skåneserie, vårDam UFC Rosengård - Hittarps IK2 X 45Malmö IPHel plan
13:00F14 Nordvästra C1, vårF10Hittarps IK röd - Höganäs BK3 X 25DHalv plan
13:00F14 Nordvästra C2, vårF10Skäldervikens IF - Hittarps IK svart3 X 25Skäldervikens IP B-plan 9-mannaHalv plan
13:00F9 Nordvästra röd, vår (nybörjare)F14/15Hittarps IK Vit - Billesholms IK3 X 15HHalv plan
13:00Division 1 Herr J Skåne Norra, vårHerr SenHittarps IK 1 - Eslövs BK 12 X 45CHel plan
13:00P12 Nordvästra B1, vårP12Hittarps IK svart - Högaborgs BK grön3 X 15FHalv plan
13:00P11 Nordvästra A, vårP13Hittarps IK Blå - Landskrona BoIS svart3 X 15EHalv plan
13:00P9 Nordvästra vit, vårP15Hittarps IK svart - Höganäs BK röd3 X 10GHalv plan
13:30P8 Nordvästra blå, vårP/F16Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart3 X 10Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1Halv plan
15:00F12 Nordvästra C2, vårF12/13Hittarps IK vit - Landskrona BoIS vit3 X 15EHalv plan
15:00P16 Skåneserie B, vårP08Hittarps IK - Laholms FK2 X 40CHel plan
15:00P13 Nordvästra C3, vårP11Hittarps IK röd - Vikens IK blå3 X 20DHalv plan
15:00P10 Nordvästra B3, vårP14Hittarps IK gul - Eskilsminne IF syd3 X 15FHalv plan
2024-06-1717:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP11Träning P11DHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13BHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHalv plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHalv plan
18:30-19:45TräningDam UTräning Dam UDHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHel plan
18:30P11 Nordvästra C2, vårP13Höganäs BK röd - Hittarps IK Vit3 X 15Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-mannaHalv plan
2024-06-1817:00-18:30TräningF11Träning F11DHel plan
17:00-18:30TräningP09Träning P09CHel plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14EHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14FHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10CHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15EHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15FHel plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10DHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHel plan
19:30-21:00TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
2024-06-1917:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14DHel plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15BHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10DHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13EHel plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13FHel plan
19:00Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår Herr UÄngelholms FF 2 - Hittarps IK 22 X 45Fridhemsparken, Ängelholm NaturgräsHel plan
2024-06-2017:00-18:30TräningF11Träning F11BHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08DHel plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13EHel plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13FHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11DHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12EHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12FHel plan
19:30-21:00TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
19:45Division 2 Dam Västra Götaland Dam SenAskims IK - Hittarps IK2 X 45Kobbegården 1 KonstgräsHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UDHel plan
2024-06-2116:00-17:30TräningInspirationsträningTräning InspirationsträningDHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
2024-06-2209:00-10:30TräningF/P17Träning F/P17CHalv plan
09:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningFP18Träning FP18DHalv plan
09:00-10:30TräningFP19Träning FP19AHel plan
09:00-10:30TräningP/F16Träning P/F16CHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12EHel plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12FHel plan
09:00-10:30TräningP14Träning P14BHalv plan
09:00-10:30TräningP15Träning P15DHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10DHalv plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10DHalv plan